Гурт RADZ – про учасників Мiжнародного джазового фестивалю «Єднiсть» 2020

#якцебуде Про учасників Мiжнародного джазового фестивалю «Єднiсть» 2020

RADZ — це проект братів Дмитра та Сергія Радзецьких. Професіоналізм, оригінальність творчого мислення, висока якість виконання та несподіванки в музиці додають яскраву оригінальність колективам під керівництвом братів. Головне кредо братів — «А чому б і ні?!» З цим гаслом проекти досягають того, щоб публіка неодноразово переживала здивування.

Брати — учасники багатьох фестивалів в Україні, Німеччині, Польщі, Великобританії, Чехії, Словаччини, Нідерландів, Ізраїлі, США. Закінчили консерваторію як класичні музиканти, лауреати міжнародних конкурсів як виконавці і композитори. Автори унікальних музичних інструментів: 8-ми та 10-ми струнних MIDI-гітар, які, відповідно, отримали назву «Радз-гітар» і які Радзецькі з успіхом використовують у своїх проектах.

Колективи, що вони очолюють, працюють у жанрах сучасної музики, джазу, року, авангарду, ембієнту, електронної музики. Універсальність дозволяє їм постійно змінювати стиль музики, а кількість артистів — від одного до восьми десятків виконавців. Так, ними був заснований перший в країні «Український імпровізаційний оркестр».

Дмитро і Сергій співпрацювали з Тоні Левіним і Петом Мастелотто (King Crimson), Едом Меном і Дені Уолі (Frank Zappa Band), Деном МакКафферті (Nazareth), Иеном Джомпом (The Muffin Men), Джоном Лоутоном (Uriah Heep), Гремом Боннетом (Rainbow, Alсatrazz), Маркусом Ройтером, Філом Мінтоном, Фредом Лонберг-Хольмом, Олексієм Козловим, грали разом з Bang on a can.

RADZ (склад цього разу):

Сергій Радзецький – бас, вокал,

Дмитро Радзецький – 8-ми струнна MIDI «Радз-гітара»,

Ростислав Ягодка – ударні, перкуссія,

Михайло Сарана – саксофон, флейта.

Фестиваль відбудеться 21 та 22 березня у Київському національному академічному театрі оперети.

Поділитися