ART PRESTIGE JAZZ GROUP

Ми продовжуємо знайомити з учасниками XIIIV Міжнародного джазового фестивалю «Єдність», що відбуватиметься 15-16 березня 2019 року в Київському національному театрі оперети.

«Арт Престиж» – джазовий колектив, створений в місті Івано-Франківську в 2009 році. Керівником групи є контрабасист та бас-гітарист Арсен Бучинський. Саме його музику та твори ще одного члена колективу піаніста Романа Микитюка грає «Арт Престиж».

Їхній репертуар – це поєднання джазу, блюзу, фанку та інших стилів з вкрапленнями народних традицій, притаманних Прикарпаттю.

«Арт Престиж» – учасник Міжнародного джаз-фестивалю «Jazz Bez» (2011, 2012, 2016), Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів» (м. Ужгород, 2013, 2017), фестивалю музичного мистецтва «Прикарпатська весна» (м. Івано-Франківськ, 2011-2018), Форуму молодої музики (м. Вінниця, 2018).

У Міжнародному Джазовому фестивалі «Єдність» колектив з Івано-Франківська бере участь вперше. Буде представлена програма «Джаз мого міста».

В складі «Арт Престижу», крім згаданих контрабасиста Арсена Бучинського та клавішніка Романа Микитюка, беруть участь: гітарист Роман Гродзінський, саксофоніст Андрій Гаргат та Євген Якимович – ударні.   

Поділитися