Всеукраїнська асоціація джазу анонсує спільний проект в рамках щорічного фестивалю Voicingers

Фестиваль Voicingers створений, щоби забезпечити участь в оригінальних, майбутніх музичних проектах, основним та принциповим елементом яких є імпровізація. Окрім популяризації молодих фахівців та співпраці з вже відомими виконавцями, Voicingers Festival працює на благо тих, для кого музика є життєвим шляхом в особистому підході до творчості.

Тому фестиваль:

  • організовує Міжнародний джазовий конкурс для співаючих музикантів International Jazz Contest for Singing Musicians з 2008 року в місті Жори, Верхня Сілезія, Польща
  • виховує молодих музикантів в індивідуальних та групових заходах під час майстер-класів. Техніка дихання, імпровізація, ритміка, тренінги з релаксації, тілесна свідомість, гра в складі гуртів і співи у хорах – це музичні навички, на яких зосереджуються семінари з колективної взаємодії Workshops in Jazz Collective Interaction and Open Forms і Music Makers’ Vocal Scene Worksops. Як для працюючих музикантів, так і для непрофесіоналів, заняття проводяться групою міжнародних співаків та інструменталістів з різних напрямків джазу та імпровізаційної музики.
  • залучає до музичної освіти цілі родини. З Art Classes for Kids Voicingers Festival дає можливість батькам засвідчити, як їхні діти відчувають переваги різноманітних видів мистецтва. Відкриваючи різні аспекти живої музики, а також під час відвідування концертів Voicingers, виникають нові зв’язки між батьками та їхніми дітьми.
  • допомагає молодому поколінню виконавців на концертах, організованих на фестивальних майданчиках International Jazz Contest for Singing Musicians та перформансах JazzBus Showcase у присутності представників незалежних лейблів і фестивалів, а також подій Voicingers On Tour – серії концертів та майстер-класів у Польщі, Словаччині, Росії, Україні, Чехії, Угорщині, Франції, Великобританії, Грузії, Китаї, Кореї.
  • будує платформу міжнародного співробітництва між музикантами, промоутерами, журналістами, лейблами, фестивалями, джазовими конкурсами та клубами, метою яких є створення реальних можливостей для міжкультурного обміну ідеями через музику.
  • оживляє та заохочує місцеві громади на Summer Art Cam, що забезпечує вільний активний доступ до всіх видів самовдосконалення.
  • розважає концертами на сценах та відкритих майданчиках у численних локаціях в межах мікрорегіону Жори. Live Music Nights – це майданчик для джемів всіх, хто бажає взяти участь і грати / співати протягом проведення фестивалю Voicingers.

Приєднуйтесь до свята джазу з 16 серпня!
Докладніше про фестиваль: на http://voicingers.com/pl/voicingers-2019

Поділитися