#ЯкЦеБуде – Karnas Formula

«Єднiсть» 2020 Гжегож Карнас (Grzegorz Karnas) — співак, народжений у Верхній Сілезії, походить ізродини без академічних музичних традицій. Співпрацював з легендами польської та європейської джазової сцени. Лауреат Гран-прі міжнародних джазових вокальних конкурсів у мыстах Замость (Польща), Крест (Франція), Брюссель (Бельгія). Активний на європейській та азійській джазових сценах.

Музичний продюсер, лінгвіст, викладач, блогер. Співпрацює із словацьким лейблом Hevhetia та угорським лейблом BMCRecords. Має шість аудіоальбомів. Вокаліст із глибокою музичною чутливістю та винятковим імпровізаційним талантом.

Окрім мистецької роботи, Гжегож Карнас є ініціатором проведення міжкультурних зустрічей музики, творчості та експресії-фестивалю Voicingers, що проходить з 2008 року в його рідному місті Жорі.

Група Karnas Formula спирається на традицію колективної джазової імпровізації на основі оригінальних музичних тем і композицій з винятковою співзвучністю та високим музичним інтелектом. Ця  музика — енергійна подорож, вкладена у ритмічну гру польських контрабасиста Алана Вікпіча та перкусіоніста Гжегожа Масловскі, поєднані з магічною віртуозністю української піаністки Анастасії Литвинюк.

Фестиваль відбудеться 21 та 22 березня у Київському національному академічному театрі оперети.

Поділитися