День культури Угорщини

22 січня 2018 року Посольство Угорщини в Україні відмітило День Угорської культури. Святкування проходило в Домі освіти та культури «Майстер Клас», що розташувалося на вул. Б. Хмельницького, 57. Підчас офіційної частини Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні пан Ерно Кешкень розповів щодо культурних заходів, які буде проводити дипломатична місія в першому півріччі 2018 року.
Після нього слово мали Генеральний директор Національної оперети України пан Богдан Струтинський, заступник ректора Національної музичної академії України пані Олеся Олійник та Генеральний Продюсер Міжнародного джазового фестивалю «Єдність» пан Сергій Грабар.
 
Сергій Грабар розповів про традицію виступів угорських музикантів на джазовому фестивалі «Єдність». Про склад виконавців та країни учасниці майбутнього вже сімнадцятого за ліком фестивалю. А також окремо зупинився на виступі угорського Тріо Арона Талаша, до складу якого увійдуть: Арон Талаш – фортепіано, Йозеф Барча Хорват – контрабас, Аттіла Гуарфаш – ударні.
На закінчення свята відбувся концерт угорських музикантів: Йозефа Терека тарогато та Гергейя Тота – альт.   

 
 
Поділитися