Big Band «SaraBanda»

Відкриє перший день фестивалю Big Band «SaraBanda» НМАУ ім. П.І.Чайковського під керівництвом Олександра Саратського.

Олександр Наумович Саратський — відомий композитор та піаніст, який про себе в свій час дуже влучно сказав “Я — неформат! Тому що академічна музика — це один формат, джазова — другий, український фольклор — третій. Мій формат — усі три формати, узяті разом… Я стою однією ногою в джазі, другою — в академічній музиці. І це — дуже складне, болісне і незрозуміле місце, але воно моє. Саме тому мене так і звуть: “Саратський-формат”.  (с)

Олександр Саратський – автор багатьох творів для фортепіано, камерних ансамблей, симфонічного та  духового оркестрів, для джаз- та рок- ансамблей, для театральних вистав “Лев Зимой” та “Кошкин Дом”. В своїй творчості Олександр Саратський органічно поєднує традиції джазу, академічної музики та українського фольклору.

Під час виступу на XVIII Міжнародному джазовому фестивалі “Єдність”  Big Band «SaraBanda» виконає джазові стандарти, джазові обробки Українських народних пісень та твори О. Саратського. Дізнатися більше про Big Band «SaraBanda» можна, подивившись відео

Далі буде:)

Поділитися