Анонс гурту «Z-Band»

Продовжуємо знайомити з учасниками XVIII Міжнародного джазового фестивалю «Єдність». Завершуватиме програму фестивалю гурт «Z-Band» Ігора Закуса

Ігор Закус – один з найкращих українських бас-гітаристів, композитор та викладач. Його колектив «Z-Band» вдруге бере участь в Міжнародному Джазовому фестивалі «Єдність». Сам бас-гітарист виступатиме на фестивалі вчетверте.

Ігор Закус закінчив Львівське музичне училище та львівську Музичну академію по класу гобою. Водночас займався бас-гітарою, яка зрештою і стала його основним інструментом.

Музикант записав цілу низку альбомів, в яких поступово означився його власний стиль. Його музичний проект «JazzKolo» є на сьогодні найбільш успішних в Україні. Це – своєрідна школа-майданчик як для молодих, так і для досвідчених музикантів.

В 2018 році зусиллями Ігоря Закуса, спільно з видавництвом «Темпора» побачив світ один з найперших фотоальбомів в Україні “Музика, яку ми обираємо.”

Постійним учасником проектів Ігоря Закуса є один з найкращих джазових піаністів, композитор Родіон Іванов. Музикант закінчив Донецьку державну консерваторію по класу джазового фортепіано. Зі створеним на Донбасі гуртом «Unity» переїхав до Києва, і на певний час вони стали лідерами джазового середовища.

Родіон Іванов є лідером джазового та навколо джазового музичного світу України.

Гітарист Денис Стрюцький порівняно недавно співпрацює з «Z-Band», але його стилістика надзвичайно імпонує. Цей гітарист має особливий звук та схожу ні з ким подачу музичних фраз, інколи нагадуючи Білла Фрізелла та Джона Аберкромбі.

Останнім часом в гурті «Z-Band» постійним учасником є барабанщик Сергій Балалаєв. Він надзвичайно універсальний з виточеним смаком музикант.

Вокалістка Лаура Марті на сьогоднішній день є яскравою представницею нової генерації. Перші музичні кроки вона зробила у Харкові, а згодом закінчила Київський інститут музики ім. Р.Глієра. Глибока внутрішня енергія співачки дає можливість відчути особливу глибину звучання її голосу.

Колектив «Z-Band» представить на Міжнародному Джазовому фестивалі «Єдність» програму «Повернення», яка у минулому році вийшла окремим релізом.

Поділитися