Анонс фестивалю

Ми починаємо анонсувати музикантів, що братимуть участь в цьогорічному фестивалі “Єдність”. Другий день фестиваля відкриватимуть Володимир Тарасов та оркестр «Big Yellow Band» з програмою “Гобелени”.

Володимир Тарасов – видатний музикант світового рівня народився в Архангельську в 1947 році.

З 1968 року живе та працює у Вільнюсі (Литва). Протягом багатьох років працював із симфонічними, камерними та джазовими оркестрами Литви, Європи та США.

В 1971 – 1986 роках учасник відомого Тріо джазової музики – ГТЧ (В’ячеслав Ганелин, Володимир Тарасов, Володимир Чекасин).

В складі Тріо, з багатьма іншими музикантами та оркестрами, а також сольно – записано та видано більше 100 платівок та CD.

Володимир Тарасов пише музику для оркестрів, театрів, фільмів. Займається візуальним мистецтвом, інсталяціями, учасник багатьох персональних та колективних виставок.

В 1999 – 2002 роках був керівником Руського драматичного театру Литви.

Автор книг: «Тріо» та «Там-Там», що побачили світ у видавництві «Новое литературное обозрение».

В 2009 році став лауреатом премії «Тріумф» за високі досягнення в галузі літератури та мистецтва.

В 2016 році отримав Національну премію Литовської Республіки за внесок у розвиток культури та мистецтва.

Займається великою викладацькою діяльністю в Європі та США.

На джазовому фестивалі «Єдність» Володимир Тарасов виступав у 2017 році з Володимиром Соляником (фортепіано) та Марком Токарем (контрабас).

В листопаді 2017 року на запрошення Всеукраїнської Асоціації Джазу, в рамках великого Європейського турне в Києві пройшов концерт тріо «Jones Jones» – Володимир Тарасов (перкусія, Литва), Марк Дрессер (контрабас, США), Лоуренс Окс (саксофони, США).

На XVIII Міжнародному джазовому фестивалі «Єдність» Володимир Тарасов виступить з оркестром «Big Yellow Band». На розсуд глядачів буде запропонована музична програма «Гобелени» («Tapestry») із солістами:

  • Володимир Соляник (фортепіано)
  • Вітаутас Лабутіс (саксофони)
  • Євгеніус Канявічус (контрабас)
  • Павло Гудимов (леп-стіл -гітара)
  • Олексій Кабанов (сітар)
  • Сергій Пучков (табла).

За словами Володимира Тарасова, «взаємодія музикантів на сцені – це як гобелен ручної роботи, де кожен з виконавців знає малюнок і вплітає музичну нитку до загальної композиції, даруючи задоволення слухати та спостерігати, як на ваших очах твориться гобелен звуків».

Виступ Володимира Тарасова відбудеться за підтримки Посольства Литовської республіки у Києві.

Поділитися