19 жовтня відбулася робоча зустріч Всеукраїнської асоціації джазу

Розпочалася вона коротким музичним виступом заступника голови президії, нашого відомого піаніста Володимира Соляника. Далі голова президії Сергій Грабар у своїй доповіді озвучив основні цілі та задачі Асоціації: організація концертів українських музикантів за кордоном і закордонних — в нас, створення освітніх проектів, робота з авторськими правами, обмін досвідом із закордонними організаторами концертів та фестивалів, безпосередня робота з іноземними дипломатичними та культурними представництвами.

 
Сергій анонсував концерти та фестивалі, в організації яких приймає участь ВУАД: виступ тріо Володимира Тарасова у Киеві 20 листопада, а вже в наступному році — наприкінці січня і початку лютого — цілий концертний тур Україною польського піаніста Кшиштофа Кобилінські (Krzysztof Kobyliński); в березні місяці відбудеться традиційний фестиваль «Єдність»; у квітні пройде фестиваль і конкурс піаністів імені Дмитра Тьомкіна
у Кременчуці. Далі заплановано фестиваль у Славутичі, у травні буде проведено другий джазовий фестиваль в Івано-Франківську.
Із промовами виступили Володимир Соляник та автор легендарної телевізійної передачі «35 хвилин джазу» Леонід Гольдштейн. Свої думки та пропозиції висловили диригент «Еклектик саунд оркестра» Сергій Лихоманенко,
заступник голови МГОУ «Четверте хвиля» Олександр Карпенко, директор-розпорядник
Національної філармонії України Олександр Подолян. До бесіди приєднався посол Фінляндії в Україні Юга Іларі
Віртанен
(Juha Ilari Virtanen).

Закінчилася офіційначастина ще одним фортепіанним номером у виконанні Володимира Соляника, після чого спілкування продовжилося вже в неформальній атмосфері. Присутні частувалися сухим варенням та милувалися джазовими картинами В’ячеслава Брейша, теж, до речі, члена Асоціації. Будемо працювати.

Фотографії можна
передивитись в альбомах соціальної мережі Facebook.

 

Поділитися