Розпочалася вона коротким музичним виступом заступника голови президії, нашого відомого піаніста Володимира Соляника. Далі голова президії Сергій Грабар у своїй доповіді озвучив основні цілі та задачі Асоціації: організація концертів українських музикантів за кордоном і закордонних — в нас, створення освітніх проектів, робота з авторськими правами, обмін досвідом із закордонними організаторами концертів та фестивалів, безпосередня робота з іноземними дипломатичними та культурними представництвами.
Сергій анонсував концерти та фестивалі, в організації яких приймає участь ВУАД: виступ тріо Володимира Тарасова у Киеві 20 листопада, а вже в наступному році — наприкінці січня і початку лютого — цілий концертний тур Україною польського піаніста Кшиштофа Кобилінські (Krzysztof Kobyliński); в березні місяці відбудеться традиційний фестиваль «Єдність»; у квітні пройде фестиваль і конкурс піаністів імені Дмитра Тьомкіна
у Кременчуці. Далі заплановано фестиваль у Славутичі, у травні буде проведено другий джазовий фестиваль в Івано-Франківську.
у Кременчуці. Далі заплановано фестиваль у Славутичі, у травні буде проведено другий джазовий фестиваль в Івано-Франківську.
заступник голови МГОУ «Четверте хвиля» Олександр Карпенко, директор-розпорядник
Національної філармонії України Олександр Подолян. До бесіди приєднався посол Фінляндії в Україні Юга Іларі
Віртанен (Juha Ilari Virtanen).
Закінчилася офіційначастина ще одним фортепіанним номером у виконанні Володимира Соляника, після чого спілкування продовжилося вже в неформальній атмосфері. Присутні частувалися сухим варенням та милувалися джазовими картинами В’ячеслава Брейша, теж, до речі, члена Асоціації. Будемо працювати.
Фотографії можна
передивитись в альбомах соціальної мережі Facebook.